Podmínky prodeje

Morčátka prodávám pouze jako mazlíčky nebo do chovu. Na maso nebo jako krmivo hadům morčátka rozhodně neprodám!

Do nových domovů odcházejí morčátka v 4 - 5 týdnech a minimální váze 250g. Morčátka od nás jsou zdravá a v dobré kondici.  

Všechna morčátka budou při odchodu ošetřena proti vnitřním i vnějším parazitům (Advocate spot on nebo Arpalit NEO).

Každé morčátko od nás obdrží svůj rodokmen (PP - průkaz původu nebo VP - výpis předků), manuál, jak pečovat o morčátko a granulky do začátku, na které je zvyklé. Po předchozí domluvě je možnost si koupit granule navíc. Doživotní chovatelský servis je samozřejmostí.

Pokud máte o morčátko vážný zájem, můžete si ho rezervovat. Záloha je 50% z ceny morčátka.

Cena morčátek se může lišit - záleží na tom, jak odpovídá standardům a jaké má předpoklady. O cenách nesmlouvám. Peníze za morčátko neslouží k zisku, ale použijí se opět na provoz CHS (podestýlka, krmivo, léky...).

Dětem prodám morčátko pouze se souhlasem rodičů.

Vyhrazuji si vybrat majitele pro svá morčátka.

Venkovní chov našich morčátek

Naše morčátka chováme venku na zaskleném balkóně, tudíž jsou zvyklá na nižší teploty (více informací a fotografie, jak morčátka bydlí, najdete v sekci Bydlení). Na tuto skutečnost bude nový majitel vždy upozorněn. Morčátka můžou být tedy chována jak v teple domova, tak venku (za dodržení určitých podmínek). Pokud budete mít zájem o informace, jak morčátka chovat v chladnějších podmínkách, ať už to bude venku, v chladnější místnosti nebo na balkóně, tak mě neváhejte kontaktovat. 

 

Předběžná rezervace (na plánovaný vrh) - trvá do doby, než se miminka narodí. V nejbližším možném termínu po jejich narození zkontaktuji zájemce (pořadí určuji sama), kteří si mohou přednostně vybrat z aktuálního vrhu, který si rezervovali. Tato rezervace není závazná a nedáváte ani žádnou zálohu. Pokud si miminko u nás nevyberete, nevadí, nic se neděje :) Když se Vám některé zalíbí a budete si chtít morčátko rezervovat, postupuje se jako obvykle - předběžná rezervace, která se po zaplacení zálohy nebo plné ceny morčátka mění na pevnou a závaznou rezervaci. 

Předběžná rezervace (na konkrétní morčátko) - trvá max. 5 dní, o morčátko někdo projevil zájem, ale doposud nebyla zaplacená záloha. Rezervace není závazná, přijímám další rezervace.

Rezervace - na morčátko byla složená záloha (min. 50% z ceny morčátka) nebo byla zaplacená plná cena. Morčátko je zamluvené pro nového majitele a nelze si jej rezervovat. Záloha při zrušení rezervace ze strany kupujícího je nevratná. Pokud se stane, že zruším rezervaci já (např. náhlé úmrtí morčátka nebo jiné), vracím plnou cenu, kterou jste do té doby za morčátko zaplatili.

 

Morčátko si můžete vyzvednout osobně v naší CHS nebo můžu pomoci zajistit dopravu do vzdálenějších míst přes specializovanou dopravu paní Bezděkové. Více informací na: www.dopravadrobnychzvirat.websnadno.cz/.

Pokud si u nás koupíte morčátko, budeme moc rádi, když nám pošlete zprávu, jak se našemu odchovanci daří. Zaslané fotografie umístíme do sekce Z nových domovů. V případě jakéhokoliv dotazu nebo problému nás neváhejte kontaktovat, budeme se snažit pomoci.

Pokud získáte s naším morčátkem na výstavách titul šampiona, budeme rádi, když nás o této skutečnosti informujete, abychom se mohli zúčastnit soutěže o titul pro naší chovatelskou stanici.

Jestli se stane, že si naše morčátko nemůžete/nechcete nechat, byla bych ráda, kdyby bylo nabídnuto nejprve mě. Pokud to půjde, morčátko si vezmu zpět a najdu mu nový domov. Pokud ne, můžu umístit informaci o prodeji na svých stránkách, aby mohlo morčátko rychleji najít nového majitele. I tak bych budu moc ráda, když mě budete informovat o změně majitele. Záleží mi na tom, aby morčátka šla pouze do dobrých rukou.

Morčátko je společenský tvor, proto mu bude nejlépe ve společnosti jiného kamaráda. 

 
Pokud potřebujete poradit nebo se na cokoliv zeptat, neváhejte mě kontaktovat. Veškeré dotazy ráda zodpovím přes email nebo se můžete zeptat v sekci Napište nám.
 
 
 
Když si příjdete pro morčátko k nám do CHS, nezapomeňte si přinést něco na přenesení morčátka (nejlépe přepravku nebo na kratší cesty dostatečně velkou krabici s trochou podestýlky)!!!
 
 
 

 

- - -  MORČÁTKA NA PRODEJ  - - -

Samečci:

 

 

Samičky:

 

 
 
 
 
 
 
Pokud jste si žádné morčátko nevybrali (nebo není aktuálně žádné na prodej), podívejte se do sekce Plánované odchovy. Přijímáme předběžné rezervace na miminka z plánovaných odchovů.
 
Předbězné rezervace na plánované odchovy: